Sada Torino 38/40/41 S/M

Sada Torino na Apple Watch obsahuje černý silikonový řemínek, bílý silikonový řemínek a půlnočně modrý nylonový řemínek.

Skladem (3 ks)
Značka: Strapado
690 Kč –14 % 590 Kč
Kategorie: Apple Watch
Velikost hodinek: 38/40 mm
Délka: S/M
Pro koho: Uni
Barva: Modrá, Černá, Bílá
Styl: Sport
Torino
–14 %

Tato sada obsahuje

Černý Silikon

Vynikne večer i při sportu, černý silikon je nejvšestrannější řemínek.

Bílý Silikon

Elegantní bílá je vždy dobrá volba.

Půlnočně modrý Nylon

Výrazný a a přesto elegantní, to je půlnočně modrý nylonový řemínek.
 

Sady řemínků STRAPADO, jedna sada pro každou situaci

Apple Watch nosíte do práce, do posilovny, při běhu, do divadla, na rande. Tělo hodinek zůstává stejné, řemínek nikoli. Správný výběr řemínku změní vyznění Vašich Apple Watch a promění je ze sportovního na elegantní doplněk. Výběr řemínků může být komplikovaný a zdlouhavý, STRAPADO nabízí pečlivě vybrané sady řemínků zabalené v praktické krabičce. 

Praktické balení, krásný dárek, výhodná cena

Vaše řemínky jsou pečlivě zabaleny v na míru vyrobené krabičce. Ta slouží nejenom jako obal pro přepravu zboží, ale i jako úložný prostor pro Vaše řemínky. Díky krabičce jsou sady řemínků ideálním dárkem pro všechny uživatele Apple Watch.

Baleno na zakázku, s ohledem na detail

Každou objednávku balíme jednotlivě do krabiček vyrobených v České republice speciálně pro STRAPADO. Každý pásek prochází před zabalením kontrolou kvality, aby byla zajištěna 100% spokojenost našich zákazníků.

Navolte si vlastní sadu

Nevyhovuje Vám námi předvolená sada? Vyberte si jakékoli 3 řemínky a my Vám je zabalíme do STRAPADO krabičky. Za dárkové balení nezaplatíte ani korunu navíc. Jednotlivé řemínky naleznete zde https://www.strapado.cz/apple-watch-2/.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: